Відпочинок в дитячих таборах триває

2017-07-07

Вихованці літнього табору "Іноземна мова" при Піщанській гімназії разом із вихователями Івасенко В.В. та Пидориною Л.І на запрошення бібліотекаря Піщанської сільської бібліотеки для дорослих Войтенко І.А., переглянули цікавий відеофільм про традиційне східнослов’янське свято Івана Купала. Дітей зацікавило магічне святкування та традиції Купайла або Saulės, навіть пригадали купальську пісню:
Ой на Івана, та й на Купала
Там дівчинонька квіти збирала.
Квіти збирала, в пучечки клала,
До річки несла, в воду пускала.
Після смачного обіду з дітьми була проведена тренінгова яскрава творча гра: "We wish you to be..." мета якої сказати один одному приємні слова та компліменти, а потім разом із вихователями, вихованці грали в дидактичні розвиваючі настільні ігри: "Подорож Європою"та "Англійське ілюстративне лото".

07.07.2017 року вихованці табору «Юний програміст» поринули в морське життя. Діти своїми руками виготовили чарівних і веселих риб, які весело розташувались у затишному приміщенні комп’ютерного класу.