Заголовок

Відпочинок в дитячому таборі "Інтелектуал"

2017-07-06

3 липня вихованці табору «Інтелектуал» розпочали свій день з ранкової гімнастики, яка згодом переросла у турнір з бадмінтону. Потім діти з метою ознайомлення з природою рідного краю вирушили на екскурсію до луків поблизу місцевої річки Крива Руда. Там вони пограли в різні рухливі ігри. Повернувшись до табору, діти вчилися долати конфліктні ситуації з допомогою шкільного психолога Чикун Л.М. на занятті «Вирішуємо конфлікти разом».

4 липня у таборі «Інтелектуал» пройшло під гаслом «День фантазера». Вихованці взяли участь у захоплюючій грі «Старі казки на новий лад». Свої фантазії вони втілили у казці «Сучасна коза та її козенята». Любителі сучасних танців втілили свої ідеї в флешмобі «Танцюємо разом». Серйозності в атмосферу дня додала інтелектуальна гра «Щасливий випадок».

5 липня вихованці табору «Інтелектуал» розпочали свій відпочинок пізнавальною вікториною «Кращий знавець природи», яку підготували та провели вихователі Пешко В.М. та Тристан В.В. Потім діти здійснили екскурсію до м. Кременчук та відвідали Міський сад та Сосновий бір. Підлітки були вражені різноманіттям рибок в ставку, побачили пару білих та сімейство чорних лебедів, помилувалися черепашками, що грілися на сонечку. Та найбільшою несподіванкою для дітей стала зустріч з мером міста Кременчук Віталієм Малецьким, котрий приїхав до Міського саду, щоб випустити на воду нових жителів – зграйку диких качок. Всі, хто бажав, отримали автограф від очільника міста та висловили свої враження щодо краси затишного куточка природи. Після повернення до табору діти взяли участь у конкурсі «Відгадай загадку».