Полотно життя

2017-07-06

З метою підвищення культурного рівня молоді, формування шанобливого ставлення до всесвітньої, національної спадщини, української мови, виховання патріотизму на підґрунті вивчення національних традицій та позитивних прикладів з історії українського народу, в рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.Гончара провела конкурс молодіжної творчості «Наша спадщина» серед читачів бібліотек віком від 14 до 30 років.
В огляді прийняла участь активна читачка Гориславської сільської бібліотеки Щербакова Катя (15 років) в номінації – вишивка «Полотно життя». Свою картину дівчина створила з натхненням і любов’ю до рідного села.
Поетичні рядки до картини написала бібліотекар Гориславської сільської бібліотеки Корзун Ірина Володимирівна.
Коло хати затишок і тиша,
Промінь сонця і небес блакить.
Нам для щастя треба небагато
Все чого ми прагнем в мирі жить.
Обласна бібліотека для юнацтва нагородила Щербакову Катю подякою за участь у конкурсі.