Заголовок

Відпочинок в літньому таборі "Іноземна мова" при Піщанській гімназії

2017-07-06

23.06.17 вихованці літнього табору «Іноземна мова» при Піщанській гімназії працювали згідно свого профілю за планом роботи. Разом із психологом Піщанської гімназії Л.М.Чикун діти створили «Дружню почту», що дало змогу краще познайомитися один з одним. Вихователі Пидорина Л.І та Івасенко В.В провели цікаве заняття на тему «English Alphabet». Після розвиваючих занять та ігор була святкова спільна дискотека для всіх таборів «Привіт Літо!»

26.06.2017 було проведено цікаве заняття «Hello summer» з вихованцями дитячого табору «Іноземна мова» при Піщанській гімназії.
У дружній та невимушеній атмосфері діти малювали плакати «My ideal summer». Під час групової роботи діти мали змогу вивчити велику кількість пісень, віршів, скоромовок англійською мовою та позмагатись у конкурсі на кращого знавця англійських пісень та віршів.
Outside the sun is shinning to it’s height.
Children’s playing water games.
Outside it is the summertime.
And it’s fun with friends to play.
Вихованці літнього табору «Іноземна мова» їздили до м. Кременчук на екскурсію в парк Миру. По дорозі додому діти ділилися своїми враженнями від поїздки англійською мовою.

27.06.17 в таборі «Іноземна мова» при Піщанській гімназії проведено творче заняття на тему «Animal planet», метою якого було намалювати улюблену тварину та розповісти про неї віршем або піснею. Також був проведений веселий захід до дня Конституції України.
30.06.17 вихованці літнього табору «Іноземна мова» разом із своїми вихователями відвідали цікаву страусину ферму, також парикмахер Трофуша Тетяна Олександрівна провела «майстер-клас» в плетінні кісок. І на зававершення флешмоб під назвою «Fairy tales», де діти з допомогою пантоміміки перевтілювалися в своїх улюблених казкових героїв.

03.07.17 вихованці табору «Іноземна мова» їздили на екскурсію до с. Кривуші р. Дніпро, де вони мали змогу отримати сонячні та водні процедури, відпочити на лоні природи, поспілкуватися з матінкою природою. Після повернення дітей чекав смачний обід, а потім разом із вихователями ознайомилися із цікавим сайтом «Learningapps», де виконували різнорівневі завдання англійською мовою.

04.07.17 вихованці табору «Іноземна мова» при Піщанській гімназії позмагалися в спортивній естафеті під девізом: «Sport and health». Після гри вихованці давали один одному поради щодо здорового способу життя. За бажанням дітей вихователі презентували мультфільм «Красуня та Чудовисько» англійською мовою і діти із задоволенням переглянули його та отримали творче завдання скласти вірш- сенкан англійською про головних героїв мультфільма.

05.07.2017 року вихованці літнього табору при Піщанській гімназії їздили на екскурсію в місто Кременчук до Міської друкарні, діти познайомилися із працівникам друкарні, особливостями їхньої професії, з технологією виготовлення різних виробів з паперу: від наліпок до коробок, газет, журналів, книг. По поверненню додому емоції дітей переповнювали.
Вихователі табору «Іноземна мова» провели творче заняття на тему: «My native Land»: малювали постер «I like Ukraine» та декламували вірші про Україну на англійській мові.