Заголовок

Пришкільні табори відпочинку в дії

2017-07-03

Діти – це наше майбутнє. Кожен навчальний день, тиждень, місяць і рік учителі працюють над вихованням свідомої, соціально та духовно сформованої особистості. Але навчально-виховний процес – це не лише час навчання, а й канікул. Особливо гостро постає питання зайнятості учнів у канікулярний час. Літні канікули є найбільшими у навчальному році. Літа кожна дитина чекає з нетерпінням, адже це час, коли можна по-справжньому відпочити і не думати про уроки. Пришкільний табір – одне із місць, де можна відпочити, змістовно провести час, побувати на різноманітних екскурсіях, взяти участь у цікавих конкурсах: інтелектуальних, спортивних, гумористичних, мистецьких, музичних тощо.
При Кривушівському НВК табір «Веселка» працює вже не перший рік.
В 2017 році його відвідують 50 учнів початкових класів. Вихователі Шилова О.О., Левченко Н.В., Пхіденко Т.М., Бондарь В.А. уважно ставляться до дітей, намагаються робити їх відпочинок цікавим, різноманітним, веселим. На протязі зміни були проведені «День ерудита», «День козацтва», «День казки», «День іменинника», «День індіанця».
Плануючи виховну роботу пришкільного табору відпочинку, адміністрація табору та вихователі поставили перед собою конкретну мету – створити умови для реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, цікаве та змістовне дозвілля та працювати над формуванням у вихованців основних ціннісних орієнтирів.
Діти із задоволенням відвідують табір, приймають активну участь у всіх заходах, іграх, змаганнях. Дуже радіють подарункам і смаколикам. Приємно бачити посмішки на обличчях задоволених дітей та батьків.