Робота закладів культури громади в літніх пришкільних таборах відпочинку з 02 по 21 червня 2017 року

2017-06-26

Піщанська сільська бібліотека для дітей привітно приймала у своїх стінах учнів початкової школи Піщанській гімназії, які відпочивали у пришкільному таборі відпочинку «Сонечко».
Завідуюча бібліотекою для дітей Сльота О.І. організувала і провела 14 змістовних та повчальних масових заходів: правову гру «З героями казок по статтям Конвенції ООН», бібліофорсаж «Твій друг дорожній рух», годину здоров’я «Цікавими стежками по країні міцного здоров’я», літературний віраж «Загадковий світ тварин», інформ-хвилинку «Дощ цікавих новинок», вікторину «Веселі рекорди літа», казкове ерудит-лото та інші. До всіх заходів були оформлені цікаві тематичні книжкові виставки та інженером з комп’ютерних систем Головко Ю.Й. підготовлені та продемонстровані слайд-презентації, мультиплікаційні фільми.
Завідуюча Піщанською бібліотекою для дорослих Войтенко І.А. для учнів, що відвідували пришкільний табір відпочинку «Спортивний» при Піщанській гімназії провели бліц-вікторину «Етикет: так просто і так складно», інформ-екскурс «Японські традиції і обряди», оформила книжково-ілюстративну виставку-знайомство «Дивовижний світ Японії».
Головко Ю.Й. продемонструвала повчальні відеоролики по етикету та японський художній фільм «Невтримна юність».
На лоні природи бібліотекарем Гориславської бібліотеки Корзун І. В. організовані лавочки-читалочки «На галявині казок» та директором Гориславського будинку культури Погоріець О.В. – конкурсна розважальна програма для дітей пришкільного табору відпочинку «Сонечко» при місцевому навчально-виховному комплексі.
Завідуюча Кривушівською бібліотекою Чемерис Л.С. провела пізнавальну мандрівку «Загадки для малят про птахів, комах і звірят», вікторину «Забавлянка з лісової галявини», завідуючою Кривушівським клубом Шиловою О.О. організовані танцювально-розважальні програми, демонстрації дитячих художніх фільмів пізнавального характеру, перегляд мультиплікаційних фільмів для вихованців місцевого навчально-виховного комплексу відпочиваючих в пришкільному таборі «Веселка».