З 22 по 25 червня 2017 року у м. Скадовськ відбулась Всеукраїнська Колосіада серед голів об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад

2017-06-26

Змагання організовані Всеукраїнським ФСТ «Колос» АПК України і пройшли під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.
Заступник Піщанського сільського голови – Компанієць Василь Анатолійович прийняв участь у змаганнях з футзалу, гідно представивши Піщанську громаду у складі збірної команди Полтавської області, яка зайняла ІІ місце у змаганнях з футзалу у Всеукраїнської Колосіади серед голів об’єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост, присвяченої Дню Конституції України.