2017-06-19

16 червня 2017 року у Піщанській об’єднаній територіальній громаді відбувся практикум на тему «Порядок отримання та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаної громади». Захід проводився в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. На практикумі були присутні представники сільських, селищних, міських та рад ОТГ, консультанти проекту ПУЛЬС. З вітальним словом виступили Сергій Соломаха, голова Асоціації міст Полтавщини та Галина Безносик, директор Полтавського РВ АМУ.
Модератор практикуму Василь Компанієць, заступник Піщанського сільського голови, розповів про порядок та умови надання коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури, напрямки, на які можуть бути направлені кошти та на які напрямки спрямувала субвенцію Піщанська об’єднана громада у 2016 році.
Альона Ткаченко, спеціаліст І категорії відділу економічного розвитку, інвестицій та торгівлі виконавчого комітету Піщанської сільської ради розповіла про особливості формування проектної заявки.
Валентина Федь, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер виконавчого комітету Піщанської сільської ради повідомила про типові помилки та недоліки при підготовці та поданні проектних заявок.
Анжеліка Саідова, консультант з бюджетних питань Асоціації міст України розповіла про основні помилки, які допускають у громадах при оформленні проектних заявок, а також ознайомила по яких напрямках подавали проектні заявки в Полтавській області та загалом в Україні.
По завершенню учасники практикуму відвідали кращі об’єкти інфраструктури Піщанської громади.