З СІМ’Ї ПОЧИНАЄТЬСЯ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ

2017-05-16

Родина, родина – від батька до сина,
Від матері доні добро передам.
Родина, родина - це вся Україна
З глибоким корінням, з високим гіллям!
Українці завжди свято берегли пам'ять про свій рід, адже сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.
Міжнародний День сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня.
Користувачі бібліотеки мали змогу ознайомитися з виставкою-порадою «Духовний храм людини: сім’я родина, рід», підготовану бібліотекарем читального залу Піщанської сільської бібліотеки для дорослих Шолох Л. М. На виставці представлено літературу про історію розвитку та традиції сім’ї, родинні цінності українців, а також дізнатись про те, яку підтримку надає держава родині.
Для маленьких читачів також організовано книжкову виставку «З родини йде життя людини», яка розміщена в Піщанській сільській бібліотеці для дітей.