Книжкова виставка: «Європа без кордонів» та виставка дитячих малюнків «Європа очима дітей»

2017-05-16

У 2003 році Представництво Європейської комісії ініціювало відзначення Дня Європи в Україні. Відповідно до Указу Президента України в нашій державі цей день відзначають кожної третьої суботи травня. День Європи є ще однією нагодою для українців нагадати іншим і підтвердити, що вони - європейська нація.
З метою розвитку громадянської позиції, причетності до європейських цінностей та європейського громадянства, формування усвідомлення власної ролі й значення в житті суспільства, а також розширення знання про європейські країни, традиції, звичаї – бібліотекарями Піщанської сільської бібліотеки для дорослих організовано книжкову виставку: «Європа без кордонів». В Гориславській сільській бібліотеці пройшла виставка дитячих малюнків «Європа очима дітей».