Заголовок

Піщанська сільська бібліотека провела літературно-художню годину для учнів 10-11 класів

2017-05-11

72 роки виповнилося з часу визволення нашої країни від німецько-фашистських окупантів. Все далі у часі відходять події Другої Світової. Але не згасає пам'ять про тих хто приніс на вівтар свободи найдорожче - своє життя.
В переддень Дня Перемоги Піщанська сільська бібліотека провела літературно – художню годину «Сюжети підказала війна» для учнів 10-11 класів, під час якої демонструвалися уривки з фільму «Україна в огні» за мотивами кіноповісті О. Довженка - один із найсильніших творів української літератури про трагічну долю українського народу в роки Другої світової війни.
Мета заходу – формування в учнів почуття патріотизму, любові до історії та героїчного минулого свого народу, виховання громадянських почуттів, свідомої соціальної активності та відповідальності на прикладі подвигу людей старшого віку та дітей війни.
Тема війни стала однією з головних в літературі, в образотворчому мистецтві, кінематографі ХХ століття. У перші дні війни з’явилися замітки воєнних кореспондентів, твори письменників і поетів, що опинилися на полі бою. Книжки про Другу Світову війну написано безліч. Багато з них стали бестселерами, кіносценаріями. Та майже будь – яка художня вигадка базується на справжніх подіях, характерах, деталях.