Заголовок

ЩЕ ДОВГО В ПАМ’ЯТІ БОЛІТИМЕ ВІЙНА...

2017-05-10

72 роки минуло з того часу, як відгриміли залпи салюту на честь перемоги у Другій Світовій війні. Час гоїть рани, зрівнюють окопи й воронки, а ми складаємо шану воїнам – фронтовикам, які вистояли у титанічній боротьбі з ненависним ворогом, захистили рідний край від поневолення, безприкладною мужністю, героїзмом, а то й ціною власного життя забезпечили своїм нащадкам мирне небо над головою, можливість спокійно працювати, ростити дітей, з оптимізмом дивитися в майбутнє.
З нагоди свята Дня Перемоги над нацизмом в Піщанській сільській бібліотеці для дорослих бібліотекарями Л.М. Шолох та І.А. Войтенко організовано книжкову виставку «Вклонімось, моя Україно, тим людям, що нас захистили».
Виставку-експозицію «Вічний вогонь палає, дзвонить у дзвони століть» підготувала завідуюча Піщанською сільською дитячою бібліотекою О.І. Сльота.
Про мужність та героїзм солдат, матросів, партизанів і підпільників, працівників тилу і розвідників, медсестер і всіх тих людей, які пройшли крізь пекельний вогонь,користувачі Кривушівської сільської бібліотеки зможуть прочитати на сторінках книг про Другу світову війну, що її організувала Л.С. Чемерис.
Цитатою до книжкової виставки «Спасибі, солдате, за рік 45-й» підготовану бібліотекарем Гориславської сільської бібліотеки є куплети улюблених усіма воєнних пісень.
Художні книги та документальні матеріали виставок розкривають історичну правду про трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних дій, ще раз нагадують відвідувачам, якою великою ціною нашому народу дісталася священна Перемога. Цей всесвітньо-історичний подвиг не згасне у віках, він назавжди залишиться у пам`яті людства.
Бібліотекарі сільських бібліотек щиро вітають ветеранів та всіх жителів громади зі світлим святом Перемоги. Бажаємо міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!