Заголовок

26 квітня 2017 року відбулась зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що проживають на території Піщанської сільської громади

2017-04-26

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…
І третій янгол засурмив…-
Урвався враз пташиний спів,
І вітер стих - не стало сил,
Бо зірка у дорожній пил
У річку, у квітучий гай
І на життєвий водограй упала.
Час гальмує плин,
Бо є імя зорі Полин…

Чорнобиль – код національної трагедії і разом з тим, безмежної мужності і людської гідності. Тридцять один рік люди живуть з присмаком полиневої гіркоти, вже тридцять один рік долає друге покоління.
В приміщенні Піщанського центру культури і дозвілля пройшла зустріч з легендарними людьми, що заступили на вахту в боротьбі з невидимою, пекучою, диявольською силою - ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що проживають на території Піщанської сільської громади.
Ведучі заходу говорили про героїчний подвиг та самопожертву яку здійснили 31 рік тому ті, хто був направлений в радіаційну зону на ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС. Згадали загиблих та померлих ліквідаторів- чорнобильців, вшанували живих.
Зі словами подяки за ратний подвиг до присутніх звернулися заступник Піщанського сільського голови Кусяка Євген Владиславович, голова фонду інвалідів «Союз Чорнобиль України» Кременчуцького району Кожемяк Степан Анатолійович, побажали їм та їх родинам здоров’я, добробуту, людського щастя та мирного неба над нашою Україною.
Від Громадської Організації Ветеранів та інвалідів Полтавської області «Союз Чорнобиль України» за підписом Голови ГО В.П. Шкурпели, ліквідатор Мамєдов Олександр Іванович вручив почесні грамоти учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС – Гладкому Сергію Леонідовичу, Куксі Івану Івановичу, Німченко Анатолію Івановичу, Лазько Анатолію Миколайовичу за мужність, героїзм, самопожертву виявлені під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
На знак подяки для присутніх ліквідаторів було організовано невеликий концерт, в якому взяли участь колективи та солісти Піщанского центру культури і дозвілля : цирковий аматорський колектив «Арлекін», колектив брейк-дансу «Позитив», Володимир Коваль, Марина Радочин та Володимир Козак.
Бібліотекарями Піщанської сільської бібліотеки для дорослих представлена книжкова виставка «Чорнобиль вічний смуток і біль». Акцентом виставки стала «Книга слави пам’яті » Полтавська область, видавництва Копі-центр.