20 квітня 2017 року в Центрі культури і дозвілля Піщанської сільської ради відбувся творчий звіт гуртків навчальних закладів Піщанської сільської ради

2017-04-21

У цей день багато талановитих учасників, які презентували діяльність своїх гуртків, наповнили заклад приємною життєвою атмосферою. Дошкільнята, гуртківці та учителі, які плекають культуру, розвивають здібності, презентували свої вміння, здобутки, досягнення. Поряд з вокально-хореографічними гуртками Кривушівського НВК та «Барвінок» Гориславського НВК, вокальним гуртком «Росяночка» Піщанської гімназії своїми напрацюваннями ділилися гуртки різних напрямків:
• творчості - «Акторська майстерність» та «Диво-вишиванка»,
• інтелектуальності - «Дебати» та «Програмування» при Піщанській гімназії, «Юний валеолог» та «Юні музеєзнавці» при Кривушівському НВК,
• науковості - «Юний біолог», «Юний літератор», «Юний філолог» при Піщанській гімназії,
• спортивні гуртки з гандболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики.
Також творчі здібності показали наймолодші жителі Піщанської громади, вихованці дошкільного підрозділу Гориславського НВК та ДНЗ «Ластівка».
Роль педагога – пробудити в дитині фантазію, зміцнити властиву вікові творчу свободу. Отже, гурткова робота – це острівець дитячої творчості, розкриття дитячих талантів, емоцій і почуттів.