«ВЕЛИКДЕНЬ – СВЯТО ВОСКРЕСІННЯ»

2017-04-15

Жодне свято не приносить стільки радості і душевної теплоти, як Пасха. В цей день радісно дзвонять дзвони у Храмах яскраво сяють безліч свічок, вогник яких запалює і наповнює серця любо’ю, вірою, надією і радістю Воскресіння Христового. Люди святять паски, писанки і крашанки, що є символом життя на землі.
Для своїх користувачів бібліотекарі громади організували книжкові виставки: «Світле свято Великдень» презентувала - Піщанська бібліотека для дорослих, «Незвичайний скоро день Великдень» - Піщанська бібліотека для дітей та «Золотий день Великодень» Гориславська бібліотека.
Бібліотекар Кривушівської сільської бібліотеки Л.С. Чемерис спільно з учителем початкових класів Л.О. Шиловою провели в бібліотеці майстер-клас по виготовленню писанок, для учнів Кривушівського НВК. До уваги читачів представлена тематична поличка «У звичаях, традиціях, обрядах мого народу праведна душа».
Матеріали, представлені на виставках, знайомлять користувачів із традиціями святкування Великодня, розповідають про походження одного із важливих символів цього свята в Україні – писанку. З видань, представлених на виставці, ви дізнаєтесь, що потрібно покласти у великодній кошик, господині віднайдуть смачні рецепти пасок та інших великодніх страв.
Шановні користувачі бібліотек! Вітаємо Вас із Великодніми святами. Бажаємо Вам миру, любові, достатку і смачної паски! Нехай Господь збереже вас і вашу родину!
Великдень усіх на гостини просить,
Малює сонце полотно небес,
І крашанку, як усмішку підносить.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!