06-07 квітня Піщанський сільський голова – Красницький Олександр Петрович взяв участь у засідання Секції Асоціації міст України з питань об’єднаних територіальних громад в м. Житомир

2017-04-10

Голови об’єднаних територіальних громад Житомирської, Полтавської та Черкаської областей представили історії успіху своїх громад. Обговорили Закони України «Про внесення змін до деяких законів України щодо добровільного приєднання територіальних громад», «Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу старости села, селища», «Про внесення змін до деяких законів України щодо набуття повноважень сільських, селищних, міських голів», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанова Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Положення про освітній округ».
Учасники засідання Секції відвідали комунальні заклади Житомира, в яких запроваджено енергоефективні заходи.