30 березня 2017 року Донецька делегація сільських і селищних голів відвідала Полтавщину з метою вивчення досвіду впровадження в регіоні Закону України «Про співробітництво громад»

2017-03-31

Перший заступник Піщанського сільського голови Кусяка Є.В. розповів про позитивний досвід процесу децентралізації на прикладі Піщанської об’єднаної територіальної громади. Працівники науково-методичного кабінету Відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради у ході зустрічі розкрили актуальні питання щодо діяльності методичної служби в об’єднаній територіальній громаді. Презентували модель роботи та чітку схему методичної співпраці з педагогічними працівниками. Розкрили питання забезпечення учнів підручниками, роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, забезпечення якісного методичного супроводу навчально-виховного процесу, перезавантаження змісту діяльності, зосередження на модернізацію навчально-виховного процесу.