Заголовок

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» Ліна Костенко

2017-03-21

21 березня - світова спільнота святкує Всесвітній день поезії. Уся історія людства показує, що поетичне слово йде поруч з людиною. З давніх-давен людина використовувала свої здібності, даровані Богом для вираження своїх емоцій чи оспівування найпрекрасніших почуттів.
В рамках цього свята в Піщанській сільській бібліотеці для дорослих з надзвичайною теплотою пройшов вечір-зустріч з поетом - Володимиром Георгійовичем Михайловим.
Незважаючи на всі свої високі звання, а він є - Членом Міжрегіональної спілки письменників України, магістром журі Міжнародного фонду «Вечный Странник Молодым», домінантом національної літературної премії «Письменник року 2016», членом національної спілки журналістів України, членом клубу «Слава Фонду», членом міжнародного співтовариства письменницьких спілок і т.д. – поет видався дуже простою і приємною в спілкуванні людиною. Він розповів про свій життєвий та творчий шлях і допоміг шанувальникам поринути у чарівний світ поезії.
На жаль, всі твори прочитати за короткий час неможливо, але ця зустріч залишилися як добрий, щасливий день, проведений в колі друзів.