13.03.2017 р. відбулися змагання «Веселі старти» серед учнівських команд 5- х класів навчальних закладів Піщанської сільської ради

2017-03-13

З вітальним словом до учасників та гостей звернулисят Компанієць В.А., заступник сільського голови Піщанської сільської ради та Павлиш З.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради.
Основна мета – популяризація спорту та формування здорового способу життя серед молоді. Програма змагань включала в себе різноманітні конкурси та естафети. У підсумку призові місця розподілені наступним чином:
І місце – команда «Орли» Піщанської гімназії;
ІІ місце – команда «Горислава» Гориславського навчально-виховного комплексу;
ІІІ місце – команда «Шалені дітлахи» Кривушівського навчально-виховного комплексу. Команди нагороджені грамотами та цінними сувенірами. Всі отримали заряд позитивної енергії та масу задоволення.