Заголовок

Шевченківські свята

2017-03-13

Тарас Григорович Шевченко…Його доля і доля України невіддільні. Він жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме безсмертне пророче слово, утверджуючи віковічне прагнення українського народу до волі.
Шевченко – наша національна гордість. Українці недаремно називають його своїм Кобзарем, тому що саме Тарас, як Кобзар піснями, уславив віршами український народ.
9 березня виповнилося 203 роки з дня народження великого поета-художника, мислителя, Великого Прометея українського народу.
По всьому світу прокотилася хвиля квестів, флешмобів, Шевченківських читань, літературно-музичних композицій, відеопроектів та інших Шевченківських свят.
Піщанська сільська бібліотека для дорослих, та бібліотека для дітей, Кривушівська і Гориславська сільські бібліотеки також залучилися до акції приуроченій цій даті. У кожному з бібліотечних закладів організовано книжкові виставки «Вічне Тарасове слово», «Скарби безсмертного Кобзаря», «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», «Живе Тарас Шевченко й промовляє…», які занурять відвідувачів у світ, в якому жив і творив Тарас Шевченко.
Бібліотекарем Гориславської сільської бібліотеки І.В. Корзун проведено вечір поезії «В щасливі дні і в дні сумні іду з дитинства до Тараса» до дня народження українського поета Тараса Григоровича Шевченка.
На заході були присутні учні молодших класів та вчителі Гориславського НВК. Для користувачів організовано книжкову виставку «Живе Тарас Шевченко й промовляє…».
Завідуюча Піщанської сільської бібліотеки для дорослих І.А. Войтенко та бібліограф сільської бібліотеки Л.А. Радочин прийняли участь у флешмобі, який проводила Піщанська гімназія з нагоди дня народження Великого Генія українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

В Піщанській сільській бібліотеці для дітей молодших класів Піщанської гімназії проведено Шевченківські читання «Нас кличе довірливо слово Шевченка», та вікторину «Завжди живий Шевченко» з нагоди 203-ї річниці від дня народження великого українського поета, драматурга, художника.
Мета заходу – ознайомити юних читачів з життєписом великого сина українського народу – Т.Г.Шевченка, виховувати любов та повагу до поетичної спадщини, яку залишив поет.